KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767073
nr 1276 7073
religiöst motiv, 1600-/1700-tal, Olja på duk, 74x59 cm
Kondition: uppfodrad duk, skadad ram
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:15:50
3.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr